Kontakt oss

Avdeling Oslo

Adresse: Tvetenveien 4, 0661 Oslo
Tlf: +47 466 57 440
E-post: post@sensenorge.no

Ved å bruke dette skjemaet, samtykker du i lagring og handling av dine data på denne nettsiden.


Espen Drange

Byråleder

Tlf: 991 68 004   drange@sensenorge.no

Lena Sagerud

Web- og Grafisk Ansvarlig

Tlf: 907 24 398  lena@sensenorge.no

Thomas Strømme

Teknisk ansvarlig – drift og utvikling

Tlf: 976 54 026  thomas@sensenorge.no


Avdeling Bergen

Adresse: Halfdan Kjerulfs gate 4, 5017 Bergen
Tlf: +47 916 95 892
E-post: bergen@sensenorge.no

Ved å bruke dette skjemaet, samtykker du i lagring og handling av dine data på denne nettsiden.


Tore Bratseth

Senior Rådgiver

Tlf: 916 95 892   tore@sensenorge.no

David Kjetland

Medierådgiver

Tlf: 992 99 095   david@sensenorge.no


Avdeling Førde

Stian Evebø, Medierådgiver
Adresse: Naustdalsvegen 1B, 6800 Førde
Tlf: +47 905 02 378
E-post: stian@sensenorge.no

Ved å bruke dette skjemaet, samtykker du i lagring og handling av dine data på denne nettsiden.

senseKontakt oss